Produkty / Amulety Quechua / Amulet Inti

Amulet Inti

Inti alebo slnečný amulet je symbolom pozitívnej energie, vitality a úspechu. Predstavuje životodarnú energiu slnka a ukazuje nám jas a pozitivitu života. Tak ako všetky naše produkty - je vyrobený zo 100% recyklovaného plastu.

Každý amulet je jedinečný unikát. Výber farby máte vo svojej moci. Výsledný vzor je v moci krásneho miešania farieb pri recyklačnom procese. Určite vám sadne, pretože bavlnená šnúrka má nastaviteľnú dĺžku :)

100% plastový odpad
Zo Slovenska
Udržateľný produkt
Farba
Po výbere variantu sa zobrazí dostupnosť
13.90 €
1
| |

Svojou reprezentáciou svetla, tepla a jasnosti je dokonalým vyjadrením toho, že podporovanie udržateľných postupov povedie k svetlejšej a pozitívnejšej budúcnosti nás a našej planéty :)

Životná sila

Slnko je symbol, ktorý reprezentuje hojnosť, teplo a nové začiatky. Je symbolom svetla, jasnosti a vyjadruje optimistický postoj k životu. Najtypickejšou symbolikou je samotný život, ktorý by bez slnka neexistoval. Každá bytosť, stvorenie a všetok život na Zemi sa spolieha na slnko.

Slnko je symbolom pozitivity, prináša radosť a úsmev na tvári. Pretože temnota, ktorá prináša všetku negativitu je prítomná iba v neprítomnosti svetla. Stačí pár minút na slnku a náš deň sa rozžiari, stačí sledovať západ či východ slnka a začneme pociťovať radosť a pokoj pri srdci.

Jasnosť a energia

Slnko je symbolom jasnosti, tak ako dokáže vyčistiť oblohu od hmly a oblakov, dokáže vyčistiť a rozjasniť aj našu myseľ. Dúha sa vždy objaví, keď svieti slnko po pochmúrnom dni alebo búrke. A to nám vždy dáva nádej a chuť tancovať aj v daždi pretože vieme, že opäť sa objaví slnko.

Slnko je symbolom energie. Byť energický znamená mať vlastnosti slnka. Prináša to pocit, že žiarime a vyžarujeme pozitívnu energiu, akú prináša slnko na Zem. Človek môže priniesť energiu iným ľuďom rovnakým spôsobom, ako slnko poskytuje základné živiny všetkému životu na Zemi.

Kontakt
Plasta la vista s.r.o.
Zuzany Chalupovej 12/A
85107 Bratislava
hey@plastalavista.sk
+421 911 111 176
TEN ODPAD TI FAKT SEKNE
Copyright © 2024 Plasta la vista, s.r.o.