Produkty / Amulety Quechua / Amulet Pillinku

Amulet Pillinku

Pillinku alebo špirála je ideálny amulet pre každého, kto hľadá osobnostný rast, transformáciu a pozitívnu zmenu. Predstavuje cestu životom, pripomína nám, že všetko v živote je kolobeh, čo potvrdzuje aj tým, že je z recyklovaného plastového odpadu :)

Každý amulet je jedinečný unikát. Výber farby máte vo svojej moci. Výsledný vzor je v moci krásneho miešania farieb pri recyklačnom procese. Určite vám sadne, pretože bavlnená šnúrka má nastaviteľnú dĺžku :)

100% plastový odpad
Zo Slovenska
Udržateľný produkt
Farba
Po výbere variantu sa zobrazí dostupnosť
13.90 €
1
| |

Špirála alebo pillinku nám svojou symbolikou rastu, transformácie a prírodných cyklov ukazuje, že je dôležité žiť v harmónii s prírodou a osvojiť si udržateľné postupy. Pre nás v Plasta la vista je symbolom cirkulárnej ekonomiky a transformácie odpadu na nové veci :)

Od DNA po galaxie

Špirála je jeden z najčastejších tvarov vo všetkom, čo súvisí so životom a rastom, evolúciou a expanziou. Symbolizuje neustály tok, ktorý existuje vo všetkom okolo nás. Od DNA štruktúry až po galaxie, všade môžeme vidieť špirály, ktoré sú akýmsi mostom medzi harmóniou vo vesmíre a harmóniou v nás.

Špirála je tiež jedným z najstarších symbolov nájdený v starobylých kultúrach po celom svete. Reprezentuje prepojenie všetkého života, vyžarovanie kozmickej energie, symbolizuje vedomosti a vytrvalosť, je to dokonalý symbol pre ľudí, ktorí sa chcú posúvať vpred.

Životná sila a plodnosť

V tradícii Inkov ako aj iných kultúr po celom svete je špirála symbolom lona, plodnosti a životnej sily. Veľké množstvo rastlín a živočíchov sa vyvíja v sérii vzorov priamo súvisiacich so špirálou a matka príroda je ich veľkou milovníčkou - mušle, šišky, odtlačok prsta, hurikány, embryá, galaxie, víry, zvieracie rohy…sme obklopení špirálami na každej úrovni – „ako hore, tak aj dole“.

Špirála je posvätný symbol, ktorý nám pripomína našu rozvíjajúcu sa cestu životom. Či už fyzická alebo nefyzická, energia bude vždy existovať a bude sa transformovať prostredníctvom nikdy nekončiacich cyklov kozmickej inteligencie. Vďaka tomuto pochopeniu môžeme umožniť našim životom rozvinúť sa a zmeniť bez odporu, dovolíme tak vesmíru aby cez nás tancoval.

Kontakt
Plasta la vista s.r.o.
Zuzany Chalupovej 12/A
85107 Bratislava
hey@plastalavista.sk
+421 911 111 176
TEN ODPAD TI FAKT SEKNE
Copyright © 2024 Plasta la vista, s.r.o.